21,30 zł/ 3600zł PRACA MAGAZYN Lublin ZMIANY DO WYBORU!

Inwork Sp zoo
  • Lublin, lubelskie

Magazynier

Umowa zlecenie

Chcesz dołączyć do szerokiego zespołu jednej z największych firm sektora logistycznego ? Wystarczy, że zaaplikujesz ! Czekamy właśnie na Ciebie !

Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczek
Miejsce pracy: Lublin, ul. Antoniny Grygowej 23A

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY !

Gwarantujemy:

- Dla systematycznych pracowników stawka 21,30 zł brutto/godzina (18,30 zł stawka podstawowa + 3,00 zł premia frekwencyjna);
- Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu;
- BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA 600 zł PREMII !
- dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi;
- pewną pracę w pełnym wymiarze czasu;
- na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ];
- elastyczne godziny pracy: zmiany do wyboru: 14:30 - 21:00 lub 01:00 - 08:00
- wolne soboty i niedziele;

Nie czekaj ! Aplikuj ! Ta praca jest właśnie dla Ciebie !
Uczeń / Student 21,30 zł netto ( na rękę ) !

TEL: --> jeśli żaden telefon wyjątkowo nie odpowiada, wyślij nam SMS o treści „LUBLIN” ! ODDZWONIMY !

Twoje zadania:

- rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki;
- przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata;
- zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów!

Sam widzisz, nie jest to nic skomplikowanego! Chwila poświęconego czasu i Twoje szczere chęci z pewnością wystarczą byś cieszył się tą pracą.

Nasz wymarzony kandydat powinien:

- mieć ukończone 18 lat;
- znaleźć kilka godzin dziennie na pracę [kiedyś pracować trzeba];
- rzetelnie i sumiennie podchodzić do powierzonych mu zadań;
- nie bać się pracy fizycznej;

Nie przekonuje Cię stawka 21,30 zł / godz. ? Przelicz, ile możesz zarobić w skali całego miesiąca!

Zarabiaj ok. 3600 złotych – dla ucznia/studenta ok. 3800 złotych netto (na rękę)! + możliwość dodatkowego zarobku (więcej godzin dla chętnych)

Brzmi ciekawie ? Aplikuj lub skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania !

- Polecaj nowych pracowników i zarabiaj za każde polecenie łącznie 600 złotych !

Wystarczy, że każda polecona przez Ciebie osoba przepracuje z nami przynajmniej 30 dni otrzymasz 300 złotych, po kolejnych 90 dniach, otrzymasz kolejne 300 złotych.

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)