Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.03.2024

REFERENT KSIĘGOWY W FIRMIE TRANSPORTOWEJ

PHU KERMA
  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Firma PHU Kerma Transport-Spedycja zatrudni osobę ma stanowisko REFERENT KSIĘGOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

wystawianie faktur
koordynowanie obiegu dokumentów
weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych
kontakt z klientami w sprawie bieżącej obsługi firmy
przygotowywanie dokumentacji odnośnie zatrudniania pracowników
bieżąca obsługa biura
WYMAGANIA:

wykształcenie min. średnie; mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe ( administracja, rachunkowość, zarządzanie TSL)
znajomość pakietu MS OFFICE
dokładność, staranność, sumienność
znajomość programu PŁATNIK, COMARCH OPTIMA, TS WIN będzie dodatkowym atutem
umiejętność wykonywania Zezwoleń na pracę dla obcokrajowców również będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze
ROZPOCZĘCIE PRACU OD ZARAZ !!
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności