Pomoc księgowa - księgi rachunkowe

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.02.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Biuro rachunkowe FORTAX z Krakowa to firma zajmująca się obsługą księgową firm. Nasi klienci to firmy krajowe jak i podmioty zagraniczne prowadzące działalność gospodarczą na terenie Polski.

ForTax - oddział w Brzesku poszukuje pracownika na stanowisko księgowa – księgi rachunkowe. Praca w biurze w centrum Brzeska.

Zakres obowiązków

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

- bieżące księgowanie dokumentów w systemie księgowym symfonia FK,

- udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,

- budowanie trwałych relacji z klientami,

- telefoniczna i mailowa obsługa klienta,

- wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie efortax,

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- samodzielność w działaniu,

- wysoka kultura osobista,

- duża motywacja do zdobywania wiedzy i rozwoju w zakresie księgowości.

- skrupulatność, dobra organizacja pracy,

- wykształcenia min. średnie ekonomiczne,

- doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie,

- kontakt z nowymi technologiami z branży księgowej,

- dynamiczny rozwój osobisty,

- dużą swobodę działania,

- miłą atmosferę firmy.

  • Administratorem danych osobowych jest FORTAX KSIĘGOWOŚĆ I FINANSE SP Z O O 30-611 Kraków ul. Halszki 28/50, NIP: 6793113161. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Brzesko pow. brzeski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)