Asystentka biura z językiem niemieckim

O&K Elektro Sp. z o.o.
  • Brzesko, małopolskie pow. brzeski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Ogłoszenie o pracę:
Stanowisko: Asystentka biura z językiem niemieckim
Firma: Firma O&K Elektro
Lokalizacja: Miejsce pracy - Biuro firmy O&K Elektro – Brzesko ul. Elektryczna 7

Firma elektryczna O&K Elektro poszukuje kompetentnej Asystentki Biura z biegłym językiem niemieckim, gotowej do współpracy w dynamicznym środowisku administracyjno-budowlanym.

Wymagania

- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- Umiejętność obsługi pakietu MS Office
- Doświadczenie w obszarze administracyjnym będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
- Obsługa korespondencji w języku niemieckim
- Wsparcie działu administracyjnego
- Asystowanie przy organizacji spotkań i konferencji
- Inne zadania związane z funkcjonowaniem biura

Oferujemy

- Elastyczny czas pracy
- Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
- Możliwość rozwoju zawodowego w branży budowlanej
- Miłą atmosferę w zespole
- Prace zdalna

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, komunikatywną i poszukujesz pracy, która da Ci możliwość wykorzystania języka niemieckiego oraz rozwijania się w obszarze biurowym, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.
Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres @

W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwiska i stanowiska, na które aplikujesz.
Firma budowlana O&K Elektro zapewnia równe szanse i promuje zróżnicowanie w miejscu pracy. Osoby niepełnosprawne i osoby spragnione rynku pracy zachęcamy do aplikowania.
Niniejsze ogłoszenie jest ważne do dnia 30 czerwca 2024 roku.
Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)