Przedstawiciel handlowy

KERIM
  • Radom, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Firma zatrudni specjalistę ds. marketingu

Zadania:
- nawiązywanie kontaktów z nowymi Klientami i rozwijanie współpracy z obecnymi w dziedzinie ochrony osób i mienia,
- generowanie pomysłów na kampanie oraz działania marketingowe,
- działania handlowe nastawione na pozyskiwanie Klientów, negocjowanie warunków umów i nadzór nad ich realizacją,
- przygotowywanie i redagowanie treści marketingowych,
- prowadzeniem kanałów komunikacji społecznościowej oraz strony internetowej,
- dbałość o pozytywne kształtowanie wizerunku firmy.

Od kandydata oczekujemy:
- umiejętności twórczego myślenia,
- umiejętności analizy i dopasowania narzędzi marketingowych dla uzyskania najlepszych efektów,
- posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy

- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów,
- pracę w zespole nastawionym na przyjazne relacje,
- narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)