Pracownik Biurowy ( Pomoc do działu kadr )

PU JAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

PU JAREX Sp. z o.o. sp. k. to prężnie rozwijająca się firma budowlana. Realizujemy projekty w różnych sektorach budownictwa m.in. obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego oraz obiektów infrastrukturalnych. Oferujemy możliwości udziału w realizacji prestiżowych kontraktów. Naszym atutem są wiedza i umiejętności, dbałość o bezpieczeństwo i rozwój pracowników.
Dołącz do nas i buduj swoją karierę z nami !
PRACOWNIK BIUROWY (Pomoc do działu kadr )

Wymagania

• Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych,
• Umiejętność analizy i syntezy danych,
• Zdolność do pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie przy zachowaniu oceny priorytetów,
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
• Prawo jazdy kat. B,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Możliwość dołączenia do nas jak najszybciej.
Obowiązki:
• przygotowywanie dokumentacji kadrowej (akta osobowe, zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, etc.)
• wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
• wspieranie działu kadr w działaniach administracyjnych
• monitorowanie terminu badań i szkoleń BHP pracowników
• Realizację bieżących potrzeb związanych z funkcjonowaniem biura
• Wsparcie administracyjne innych Działów Spółki.
Co oferujemy?
• Umowę o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony),
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres @
z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Więcej naszych ofert pracy na

Tel. Kont. lub 22 614 49 94.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)