KIEROWCA C+E RUCH MIEDZYNARODOWY

POL Megatan
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Kierowca

Umowa o pracę

Transport z parkingiem i siedzibą w Olsztynie to firma głównie specjalizująca się od roku 2013 w międzynarodowym transporcie drogowym kontenerów na trasach Polski i Unii Europejskiej . Decydującą rolę odgrywają u nas przede wszystkim pracownicy . To oni są głównym kołem napędowym dynamicznego rozwoju firmy. Jesteśmy rzetelną firmą.

Kierowca międzynarodowy kat. C+E
Miejsce pracy: Olsztyn
Kierowca międzynarodowy C+E - KONTENERY MORSKIE

W ramach reorganizacji poszukujemy na stanowisko KIEROWCY MIĘDZYNARODOWEGO C+E KONTENERY MORSKIE

Wymagania

wykształcenie zawodowe
aktualne dokumenty wymagane dla zawodowego kierowcy
min.roczne doświadczenie w transporcie drogowym kontenerów morskich w granicach Europy Zachodniej
wiedza z zakresu przepisów dotyczących kierowców w transporcie drogowym.
znajomość procedur obowiązujących kierowców podczas zdawania i pobierania kontenerów w portach morskich
dobra organizacja pracy oraz uczciwość
niekaralność
karta kierowcy
podstawowe uprawnienia ADR ( będą dodatkowym atutem)
Obowiązki:

Transport kontenerów morskich w granicach Europy
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)