Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 32615        SUBSKRYBUJE: 7527

Wdrożeniowiec modułu sprzedażowego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-01-31

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, zajmującego się dostarczaniem wysokiej klasy technologii informatycznych

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Skoczów

nr referencyjny: WMS/01/A19

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wdrożenia i serwis oprogramowania biurowego/sprzedażowego
  • Opiekę serwisową bezpośrednio u klientów oraz zdalnie
  • Naprawy, przeglądy i konserwacje sprzętu i sieci komputerowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne lub informatyczne
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w branży oraz znajomość kas fiskalnych i urządzeń peryferyjnych – mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów Subiekt, Optima, PC-Market
  • Techniczna znajomość sprzętu komputerowego
  • Samodzielność, kreatywność w radzeniu sobie z problemami
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i z klientami
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • Pracę w godzinach 8:00 – 16:00
  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy oraz u klientów
  • Atrakcyjne zarobki, prowizje i premie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole