Specjalista ds. kadr i płac

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Dla naszego Partnera – dynamicznie rozwijającej się polskiej kancelarii podatkowej współpracującej z największymi firmami doradczymi w Polsce (m.in. z tzw. Wielkiej Czwórki) – poszukujemy obecnie osoby, która gotowa jest podjąć współpracę 100% zdalną w charakterze:

(100% zdalnie, umowa B2B)

Zakres obowiązków:

  • zdalną obsługą kadrowo-płacową klientów Kancelarii ze szczególnym uwzględnieniem firm realizujących projekty szkoleniowe oraz badawczo-rozwojowe,
  • prowadzeniem akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, bez wersji papierowej, która leży po stronie pracownika stacjonarnego Kancelarii,
  • sporządzaniem umów o pracę, umów cywilno-prawnych i świadectw pracy,
  • sporządzaniem list płac dla pracowników i rozliczaniu umów cywilno-prawnych,
  • ewidencją i rozliczaniem czasu pracy, urlopów, zwolnień, itp.,
  • sporządzaniem deklaracji podatkowych i zaświadczeń dla pracowników,
  • kontaktami z urzędami oraz sporządzaniem dokumentacji dla ZUS, US i PIP,
  • utrzymywaniem dobrych relacji z klientami Kancelarii,

Wymagania:

  • min. 3-letniego doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń i administrowania aktami osobowymi,
  • prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług kadrowo-płacowych lub gotowości do założenia jej,
  • biegłości w zakresie przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy,
  • doświadczenie w obszarze rozliczeń projektów edukacyjnych będzie dużym atutem,
  • dobrej znajomości programu Płatnik,
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • samodzielności i wysokiej kultury w relacjach biznesowych z klientami Kancelarii.

Oferujemy:

  • najdogodniejsze miejsce do wykonywania obowiązków kadrowej – w zaciszu własnego domu oraz elastyczny, zadaniowy czas pracy, który można łączyć z innymi klientami,
  • elastyczność w zakresie formy współpracy – pełen etat, część lub obsługa wybranych klientów, zgodnie z preferencjami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom i poziomowi zaangażowania,
  • arcyciekawe projekty wynikające ze współpracy z Wielką Czwórką oraz firmami technologicznymi,
  • absolutna samodzielność w organizacji pracy i określaniu priorytetów.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Human4Human Recruitment

Klauzula informacyjna:

Zawód:
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
kontrakt B2B
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
5000-10000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
03-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
02-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

REFERENT DS. OSOBOWYCH

Kontakt przez PUP
Specjalista ds. kadr i płac staż/praktyka pełny etat
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Łomianki