Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 930        SUBSKRYBUJE: 7433

Doradca Klienta

Nasze biuro zapewni Ci pracę dopasowaną do Ciebie.

Nie musisz nic robić wystraczy, że wyślesz swoje CV a my zrobimy wszystko za Ciebie.

Zakres obowiązków:

-obsługa bazy danych klientów, którzy wyrazili swoje wstępne zainteresowanie produktem,
-przedstawianie ofert potencjalnym klientom,
-finalizacja sprzedaży.

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie, znajomość obsługi komputera,
-mile widziane wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży (ale nie jest konieczne- najważniejsza jest komunikatywność!),
-firma poszukuje osób komunikatywnych, energicznych, elokwentnych, nie bojących się wyzwań.

Firma oferuje:

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-wysokie płace oraz wysokiej jakości system premiowy (premia nie jest ograniczona),
- intensywne szkolenia,
-możliwość szybkiego rozwoju osobistego oraz szybkie możliwości awansu,
- benefity sportowe np. karta multisport,
-pomoc w zakwaterowaniu (jeśli będzie konieczna).

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@personis.pl z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
PERSONIS SP. Z O.O. , 47-400 RACIBÓRZ , MICKIEWICZA 10A/2, NIP: 6392016050
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

biuro@personis.pl

+ 48 539 017 317