Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 875        SUBSKRYBUJE: 7435

Kontroler jakości

P.P.H.U. METAL-MAX - firma z 30 letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku. Od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorstwami branży metalowej w Niemczech, Anglii, Szwecji, Irlandii, wykonując precyzyjne podzespoły do kompresorów i chłodziarek oraz maszyn rolniczych, drukarskich i papierniczych.

Zakres obowiązków:

  • kontrola i ocena jakości detali wytwarzanych podczas procesu obróbki (zarówno na produkcji jak i w laboratorium pomiarowym)
  • dokumentowanie wyników kontroli zgodnie z procedurami
  • analizowanie nieprawidłowości zaobserwowanych podczas kontroli
  • bieżąca współpraca ze działem produkcji

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale jakości w branży metalowej
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (m. in. wysokościomierz, mikrometr, średnicówka, suwmiarka, chropowatościomierz, twardościomierz, pasametr)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi maszyny pomiarowej Carl Zeiss Contura G2
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz kwalifikacji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w certyfikowanych szkoleniach
  • możliwość rozwoju oraz awansu w ramach struktury firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet ubezpieczenia grupowego

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@metal-max.com.pl

Klauzula informacyjna:

Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w szczególności na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy na potrzeby procesów rekrutacyjnych w P.P.H.U. METAL-MAX Mieczysław Michasiów oraz w celach kontaktowych. W przypadku danych, które nie są wymienione

w art. 221 § 1 k.p., (np. uprawnienia, dodatkowe umiejętności, hobby, przekazanie danych do innych spółek w ramach grupy kapitałowej itp.) podstawą ich przetwarzania jest Pana/Pani dobrowolna zgoda.

1. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacyjnego P.P.H.U. Metal Max Mieczysław Michasiów z siedzibą przy ul. Piekarskiej 211, 43-300 w Bielsku-Białej Trzy główne rodzaje danych, które gromadzimy to dane kontaktowe, dane dotyczące przebiegu kariery oraz wcześniejszego zatrudnienia oraz posiadanych uprawnień/umiejętności.

Dostęp do Pana/Pani danych mają jedynie upoważnieni pracownicy/współpracownicy P.P.H.U. Metal Max Mieczysław Michasiów.

2. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości nawiązania stosunku pracy z P.P.H.U. Metal Max Mieczysław Michasiów.

3. Ma Pan/Pani prawo do żądania od P.P.H.U. Metal Max Mieczysław Michasiów. dostępu do Swoich danych osobowych oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

4. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy).

5. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, co jednak nie wpływa na ważność czynności dokonanych na podstawie zgody w okresie między jej udzieleniem a cofnięciem.

6. Pana/Pani dane w przypadku braku zatrudnienia będą przetwarzane w czasie danego procesu rekrutacji oraz 1 rok po jego zakończeniu.

7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej ani nie będą wykorzystywane w procesach automatycznego profilowania.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
P.P.H.U Metal-Max Mieczysław Michasiów, 43-300 Bielsko - Biała, ul. Piekarska 211, NIP: 5470125894
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

„METAL-MAX”

ul. Piekarska 211

43-300 Bielsko-Biała

E-mail: rekrutacja@metal-max.com.pl