Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 930        SUBSKRYBUJE: 7433

MECHANIK SAMOCHODOWY

AUTORYZOWANY DEALER SKODY, SALON, SERWIS, LAKIERNIA

Zakres obowiązków:

WYKONYWANIE NAPRAW I PRZEGLĄDÓW SAMOCHODÓW W AUTORYZOWANYM SERWISIE

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego lub elektromechanika,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe,
  • wiedza z zakresu mechaniki samochodowej- samodzielność i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy,

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w miłej atmosferze,

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

biuro@skoda.tychy.pl

lub poprzez funkcję:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
"AUTO-CENTRUM" M.Z. KIERAT SP. J., UL. BEGONII 12, 43-100 TYCHY, NIP: 6462824425
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

UL. BEGONII 12

43-100 TYCHY

TEL. 32/ 218 04 31