Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1032        SUBSKRYBUJE: 7283

Recepcjonistka / Recepcjonista

Zakres obowiązków:

  • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu klienta w hotelu
  • kompleksowe informowanie o warunkach pobytu, niezbędnych formalnościach, usługach dodatkowych świadczonych przez hotel
  • obsługa kasy

Wymagania:

  • dobrea znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym, weekendy, Święta
  • samodzielność, stanowczość i umiejętność dobrej organizacji pracy
    • umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi
    • wysoki poziom kultury osobistej
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Firma oferuje:

    • miłą atmosferę
    • pracę w zgranym zespole
    • umowę o pracę

    Jak aplikować - informacje:

    CV prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej.

    Klauzula informacyjna:

    Administratorem danych osobowych jest MediaBielsko.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności.

    Zgoda na przetwarzanie danych:

    Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:

    Administratorem danych osobowych jest MediaBielsko.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.