Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1104        SUBSKRYBUJE: 7276

Fryzjer/ Fryzjerka

Pilnie poszukujemy osoby na stanowisko: Fryzjer/ Fryzjerka.

Wymiar czasu pracy to 1/2 etatu.

Praca w miłym i młodym zespole.

Możliwość podnoszenia swoich umiejętności.

Salon mieści się w ścisłym centrum miasta.

Osoby zainteresowane proszone o kontakt telefoniczny pod nr: 512 455 884.

Zakres obowiązków:

- Mycie włosów klientów, wykonywanie masażu głowy i stosowanie środków pielęgnacyjnych,

- Doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury/ uczesania, a także pielęgnacji,

- Strzyżenie i modelowanie włosów,

- Koloryzacja włosów, rozjaśnianie, dekoloryzacja,

- Przedłużanie i zagęszczanie włosów róznymi metodami,

- Tworzenie fryzur okolicznościowych,

- Przeprowadzanie zabiegów regeneracyjnych,

- Dbałość o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

Fryzjer powinien być osobą kontaktową, spostrzegawczą, precyzyjną, cierpliwą, musi też posiadać zdolności manualne. A także doświadczenie w fryzjerstwie.

Firma oferuje:

- Pracę w wymiarze 1/2 etatu,

- Pracę w młodym i sympatycznym zespole,

- Możliwość szkoleń,

- Prace na wysokiej jakości produktach.

- Prowizje do wynagrodzenia.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby proszone o kontakt telefoniczny: 512 455 844.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
P.H.U.Sympatico 41-400 Mysłowice ul. Katowicka 2, NIP: 643 134 34 81
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Kontakt telefoniczny pod numerem:  512 455 884