Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1032        SUBSKRYBUJE: 7283

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Firma Teknomatik, zajmuję się budową maszyn i urządzeń

Zakres obowiązków:

W związku  z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasienica koło Bielska-Białej

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż, utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami i poszukiwanie nowych klientów na rynkachkrajowych i eksportowych.

Do głównych obowiązków pracownika będą należały:

  • Regularna obsługa dotychczasowych klientów na rynkach krajowych i eksportowych, obejmująca kontakt telefoniczny i mailowy z klientami oraz prowadzenie korespondencji handlowej,
  • Analiza podległych rynków i systematyczne poszukiwanie nowych klientów,
  • Sporządzanie ofert dla obecnych i nowych klientów, nadzór nad realizacją zamówień od klientów, negocjowanie i przygotowywanie umów handlowych,
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym w zakresie technicznego doboru urządzeń mechanicznych i instalacji wspomagających,
  • Udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych dotyczących produktów firmy Teknomatik.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności pracy w zespole,
  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • Doświadczenie w handlu zagranicznym oraz branży technicznej będą dodatkowymi atutami,
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała i okolice lub gotowość do stałego zamieszkania w tym rejonie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe wraz z premiami uzależnionymi od wyników,
  • pakiet dodatków pracowniczych m.in. prywatna opieka medyczna, premie okolicznościowe,
  • szkolenia niezbędne do wdrożenia się do pracy.

Jak aplikować - informacje:

Proszę o przesyłanie CV na: praca@teknomatik.pl

www.teknomatik.pl

Kontakt:

Teknomatik sc

ul. Strumieńska 829

43-385 Jasienica

praca@teknomatik.pl

tel: 33 30 70 570