Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Pracownik biurowy z językiem angielskim

Armatis-LC jest firmą francuską specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z Klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W ciągu ostatnich 25 lat działalności zdobyliśmy uznanie Klientów z różnych branż. Nasz dynamiczny rozwój oparty jest na czterech filarach: innowacyjność, dążenie do doskonałości, przywiązanie do różnorodności oraz zaangażowanie. Jesteśmy jednym z liderów w sektorze zarządzania relacjami z klientem na odległość.

Zakres obowiązków:

Szukasz pracy, która zapewni Ci możliwość rozwoju?

Pracuj w branży, w której możesz pomóc innym ludziom, nie trać już czasu na przeglądanie innych ofert!

Dołącz do Naszego międzynarodowego zespołu i zostań Specjalistą ds obsługi infolinii linii lotniczych Wizz'Air w języku angielskim

Głowne zadania:

  • obsługa klienta infolinii lotniczych w języku angielskim
  • utrzymywanie kontaktu mailowego z Klientem w języku angielskim

Wymagania:

Jeżeli:

  • dobrze znasz język angielski
  • jesteś osobą komunikatywną
  • poszukujesz pracy w której chcesz się rozwijać
  • jesteś dyspozycyjny minimum 120 godzin w miesiącu

To może być praca dla Ciebie!

Firma oferuje:

W ramach współpracy z nami oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie aż do 20PLN/h
  • przejrzystą ścieżkę kariery z realną szansą awansu do innych działów
  • stabilne zatrudnienie
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • możliwość uczestnictwa w prestiżowych szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • elastyczne godziny pracy
  • dla studentów możliwość odbycia płatnych praktyk uczelnianych
  • zwrot części kosztów za dojazdy przy dystansie minimum 20 km od siedziby firmy

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się poniżej.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Armatis-LC Polska Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, NIP: 1080008960
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.