Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.03.2024

DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY

Arkus
  • Swarzędz, wielkopolskie pow. poznański

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma Arkus, importer i autoryzowany przedstawiciel amerykańskiego koncernu Graco, producenta szerokiej gamy urządzeń do aplikacji i przetłaczania różnego rodzaju płynów, i mas gęstych poszukuje pracownika na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

OPIS STANOWISKA:
• doradztwo techniczne w zakresie doboru i zastosowań sprzedawanych przez firmę produktów i rozwiązań.
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi,
• przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych.
• monitorowanie rynku i konkurencji.
• uczestnictwo w targach i innych działaniach marketingowych w celu rozwoju sprzedaży i promowania marki.
• praca w siedzibie firmy z częstymi wyjazdami, na terenie Polski.

WYMAGANIA:
• wykształcenie techniczne, minimum średnie,
• wskazane doświadczenie na stanowisku handlowca,
• wskazana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• prawo jazdy kat. B czynne,
• umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
• zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność, motywacja do działania,
• mobilność i dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
• Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na cały etat).
• Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + system premii).
• Regularne szkolenia ze znajomości budowy i cech oferowanego sprzętu.
• Dużą samodzielność, niezależność.
• Mały zgrany zespół współpracowników.
• Wszelkie narzędzia pracy do działań służbowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz o umieszczenie na nim klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Arkus Jasin, ul. Wrzesińska 87, 62-020 Swarzędz, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Rozmowy kwalifikacyjne mogą być przeprowadzane zdalnie.