Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 973        SUBSKRYBUJE: 7251

Specjalista ds. obsługi klienta w dziale Logistyki

Cooper Standard Polska  jest wiodącym na rynku motoryzacyjnym dostawcą rozwiązań w zakresie produkcji uszczelnień do karoserii samochodowych. Fabryki Cooper Standard w Polsce są zlokalizowane w Bielsku-Białej, Myślenicach, Dzierżoniowie, Piotrkowie Trybunalskim oraz Częstochowie. Stamtąd nasze produkty eksportujemy do producentów samochodów na całym świecie. Dzisiejszy i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami z branży Automotive,

  • organizacja i zarządzanie wysyłkami do klientów,

  • zarządzanie zamówieniami reklamacjami logistycznymi klientów,

  • zarządzanie opakowaniami,

  • zarządzanie transportem – odpowiedzialność za kontakty ze spedytorami,

  • zarządzanie transferami od strony logistycznej.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

  • wykształcenie wyższe (preferowane logistyczne),

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej – logistyka, handel międzynarodowy, obsługa klienta,

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami,

  • praktyczna umiejętność obsługi systemu informatycznego SAP, EDI będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność pracy w zgodzie z normami ISO 14001, PN 18001, IATF 16949,

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego dostosowania priorytetów do zmieniających się wymagań biznesowych,

  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu.

Firma oferuje:

  • umowa o pracę w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwonej nieobecności
  • ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • międzynarodowe środowisko
  • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość korzystania z benefitów m.in. Karta Multisport, ubezpieczenia grupowe, opieka medyczna.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

rekrutacja.bielsko@cooperstandard.com

Prosimy o podanie w temacie nazwy stanowiska.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Cooper Standard Polska Sp. z o. o., ul. Piekarska 77, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937-21-07-271
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

COOPER STANDARD POLSKA SP Z O. O.
ul. Piekarska 77
43-300 Bielsko-Biała