Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1101        SUBSKRYBUJE: 7145

doradca klienta - sklepokawiarnia CH SFERA

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Zakres obowiązków:

Praca w znanej i lubianej sklepokawiarni w Galerii Sfera

Wszystkiego Cię nauczymy! Będziesz potrafił profesjonalnie obsłużyć klienta, odbędziesz szkolenia baristyczne, poznasz tajniki sprzedaży i zaprosimy Cię na szkolenia zgłębiające wiedzę o kawie. Miła atmosfera  gwarantowana! A do tego jeśli jesteś studentem połączysz pracę z nauką!

Uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia świeżo palonej, wyśmienitej kawy?

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe  i nauczyć się doskonałej obsługi klienta?

Mamy coś specjalnego dla Ciebie!

Niewielki, przyjazny zespół osób, czas pracy dostosowany do Twoich możliwości i rozbudowany system motywacyjny sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością!

  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbanie o wygląd ekspozycji
  • czynności pomocnicze w sklepie
  • budowanie pozytywnych relacji z klientem

Wymagania:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli - elastyczny grafik
  • uśmiech, optymizm, otwartość i łatwość nawiązywania relacji
  • mile widziane doświadczenie w charakterze hostessy, w sprzedaży, obsłudze klienta
  • mile widziany status studenta

Firma oferuje:

  • stawkę 14 zł brutto/godzinę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na dłuższy okres
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości lub grafiku studiów
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy/herbaty
  • pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą
  • pracę w firmie, która otrzymała aż trzy razy prestiżowy certyfikat Top Employers Polska 2014, 2015, 2016
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom
  • bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą

Jak aplikować - informacje:

Jesli jesteś zainteresowany kliknij :Aplikuj

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Randstad Polska Sp. z o.o., Al Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa, NIP: 522-24-50-829, NIP: 5222450829
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Randstad Polska Sp. z o.o.

ul. Gazownicza 5

43-300 Bielsko-Biała

T + 48 33 472 48 88 lub + 48 33 472 52 02

F + 48 33 472 48 89