Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Doradca Handlowy- dział Elektryczny

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii DIY/home improvement (ulepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju.

Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 75 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Łączna powierzchnia handlowa sklepów należących do spółki wynosi ok. 554 tys. m². Spółka zatrudnia ponad 11,5 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej grupy posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy.

Zakres obowiązków:

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Doradca Handlowy w dziale elektrycznym.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • jak najlepszą obsługę klientów sklepu,
  • sprzedaż produktów działu,
  • zaopatrzenie i utrzymanie działu - utrzymanie porządku,
  • dokładanie towaru na półki, jak również wykonywanie innych powierzonych przez przełożonego zadań.

    Wymagania:

    • posiadania zmysłu handlowego,
    • dobrej organizacji pracy,
    • komunikatywności,
    • zaangażowania oraz zamiłowania do pracy w zespole,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Firma oferuje:

    • pracę w dynamicznym zespole zorientowanym na sukces. Jesteśmy liderem w branży DIY
    • stała pracę
    • umowę o pracę

    Jak aplikować - informacje:

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku

    Klauzula informacyjna:

    Administratorem danych osobowych jest:
    Castorama Polska Sp. z o.o., ul. Krakowiaków 78, 02-255 Warszawa, NIP: 526-10-09-959
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

    Zgoda na przetwarzanie danych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
    zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Kontakt:

    Castorama Polska Sp. z o.o.

    43-300 Bielsko-Biała

    ul. Warszawska 186