Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7133

Elektryk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-20

Szczęśniak Pojazdy Specjalne sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa działająca od 1992 roku w branży motoryzacyjnej, współpracująca z wiodącymi producentami przemysłu motoryzacyjnego jak Iveco, Scania, Volvo, Mercedes Benz czy MAN. Firma produkuje pojazdy specjalne np. pojazdy pożarnicze, wojskowe oraz policyjne. Około 30% pojazdów specjalnych firmy jest eksportowanych do krajów Europy, Azji , Afryki i Ameryki Południowej.

Zakres obowiązków:

W związku z rozbudową firmy obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko

ELEKTRYKA

- wykonywanie instalacji elektrycznych plus montaż i podpinanie urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Sumienność
  • Mile widziane pracwo jazdy kat. C

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku 7-15,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dostęp do innowacyjnej technologii.