Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Kierownik Produkcji

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się produkcją opakowań i drukiem fleksograficznym.

W związku z dynamicznym rozwojem tworzymy nowe miejsca pracy.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesów produkcyjnych
  • Dążenie do redukcji kosztów i zwiększenia wydajności procesów
  • Odpowiedzialność za rozwój procesów produkcyjnych zgodnie z procedurami
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji
  • Monitorowanie jakości pracy zespołu produkcyjnego i planu zrealizowanych zleceń
  • Zapewnienie współpracy z Zespołem Sprzedaży i Obsługi Klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Znajomość zasad zarządzania jakością
  • Zainteresowania związane z branżą drukarską
  • Zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Dobrą organizację pracy własnej i pracy zespołu produkcyjnego
  • Znajomość metodologii Lean Manufacturing

Firma oferuje:

  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole pasjonatów drukarstwa
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dostęp do wiedzy i szkoleń - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Jak aplikować - informacje:

Jeśli widzisz siebie w naszej firmie - prześlij CV i list motywacyjny
(wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie maila lub na kopercie)
na adres:
rekrutacja@atriapolska.pl

lub
Drukarnia fleksograficzna ATRIA POLSKA SP. Z O.O.

Ul. Bielska 29; 43-200 Pszczyna

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
ATRIA POLSKA SP. Z O.O., UL. BIELSKA 29, 43-200 PSZCZYNA, NIP: 6381809321
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.