Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7116

Specjalista ds. Opakowań w Dziale Logistyki

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-16

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiada za projektowanie i zakup opakowań oraz utrzymanie systemu ewidencji opakowań w firmie produkcyjnej.

  • zarządzanie procesem zakupu opakowań kartonowych i zwrotnych od wyceny przez projektowanie - zatwierdzanie i wprowadzenie do użycia,
  • proponowanie nowych rozwiązań, usprawnień i oszczędności związanych z opakowaniem towaru,
  • kontrola i utrzymanie dostępności opakowań przy pomocy systemu ewidencji elektronicznej,
  • kontrola opakowań dostawców pod kątem jakości pakowania i ilości opakowań,
  • kontakt z klientem i dostawcą w zakresie dotyczącym opakowania,
  • inwentaryzacja opakowań.

Wymagania:

  • wyobraźnia przestrzenna,
  • doświadczenie w pracy związanej z obrotem opakowaniami (logistyka, zakupy itp.),
  • umiejętności analityczne,
  • zainteresowania techniczne lub znajomość rysunku technicznego,
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub technicznym,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • znajomość programów do projektowania (mile widziana),
  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim,
  • doświadczenie w pracy w systemie MRP.

Firma oferuje:

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjny pakiet benefitów.