Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

PRACA DLA ABSOLWENTÓW Programista PLC/ Automatyk

Gamma Plus to rozwijająca się firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Od 2000 roku zajmujemy się projektowaniem, montowaniem i uruchamianiem układów automatyki opartych na programowalnych sterownikach logicznych - PLC. Nasi inżynierowie pracują dla liczących się firm z branży motoryzacyjnej: Daimler AG, Volkswagen AG, BMW, General Motors i inne. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce współpracujemy z producentami  samolotów pasażerskich: Airbus, Boeing, Comac i Irkut.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie algorytmów sterowania,
  • programowanie sterowników PLC oraz wizualizacji HMI,
  • czytanie dokumentacji projektowej, schematów,
  • wdrażanie systemów u klienta,
  • trafne diagnozowanie i skuteczne rozwiązywanie problemów uruchamianej instalacji automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu kierunkowym: automatyka, mechatronika elektronika, elektrotechnika,
  • podstawowa wiedza z zakresu programowania  sterowników PLC SIEMENS lub innych,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych – warunek konieczny,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do rozwoju i nauki oraz nastawienie na długofalową współpracę.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w gronie doświadczonych automatyków,
  • szkolenia wdrożeniowe oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • udział w międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii stosowanych w automatyce,
  • możliwość podróżowania po świecie i poznawania nowych miejsc,
  • prywatna opieka medyczna.

Jak aplikować - informacje:

ZACHĘCAMY DO APLIKOWANIA TAKŻE OSOBY Z MNIEJSZYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM. DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

praca@gammaplus.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail: praca@gammaplus.pl . Treść klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gamma Plus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.  z siedzibą w Lachowicach 397A,  34-232 Lachowice, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

ul. Karpacka 24/B25

43-300 Bielsko-Biała

tel. 33 481 6000

www.gammaplus.com