Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

Asystent/-ka biura

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dokumentów i materiałów dla przełożonych

  • Odpowiedzialność za efektywny przepływ informacji i dokumentów w firmie

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z firmy

  • Obsługa firmowej poczty elektronicznej, odbieranie telefonów

  • Przyjmowanie interesantów

  • Bieżąca współpraca z zespołem

  • Organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych przełożonego

  • Umawianie spotkań przełożonego

  • Zaopatrywanie biura w materiały biurowe

  • Dbanie o pozytywny wizerunek zarówno sekretariatu jak i firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość pakietu Office i i obsługi sprzętów biurowych

  • Umiejętność redagowania pism

  • Znajomość procedur obiegu dokumentów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy B

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Wielozadaniowość

  • Pozytywne nastawienie i energiczność

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Lojalność i dyskrecja

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować - informacje:

CV  prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@partnerrozwoju.pl

lub poprzez funkcję:

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kontakt:

biuro@spyra.co