Magazynier

DTA Sp. z o.o.
  • Pruszków, mazowieckie pow. pruszkowski

Magazynier

Umowa o pracę

DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy na terenie Polski od 1991 i na terenie Rosji od 2007 roku. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej. W związku z rozwojem naszego magazynu w Pruszkowie w MLP (05-800 Pruszków; ul. 3 maja 8 ) poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Magazynier

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Przyjmowanie dostaw na magazyn
• Weryfikacja ilościowa dostaw,
• Kompletacja oraz załadunek wysyłek do klientów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi,
• Należyte magazynowanie towarów w wyznaczonych do tego miejscach,
• Zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego w magazynie,
• Utrzymanie porządku w magazynie i przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ zgodnie z instrukcjami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

NASZE OCZEKIWANIA:
• Znajomości procesów magazynowych,
• Samodzielności i efektywności w działaniu,
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym: 06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00; Pn – Pt,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Uprawnienia UDT do obsługi wózków magazynowych,

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat u bezpośredniego pracodawcy
• Motywacyjny system wynagradzania połączony z wynikami pracy
• Przyjazną atmosferę pracy
• Pakiet benefitów pozapłacowych
• Możliwość rozwoju zawodowego
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)