Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 964        SUBSKRYBUJE: 6942

Mistrz produkcji w branży spożywczej

Firma CD S.A. powstała w 1989 r. i  jest jednym z wiodących  producentów i dystrybutorów miodów naturalnych i kremów czekoladowych z rozpoznawalną marką handlową. Sprzedaż produktów CD prowadzona jest do odbiorców hurtowych oraz sieci detalicznych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego,
  •  nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego,
  • zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe z praktyką,
  • pożądane 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym, w branży spożywczej,
  • dyspozycyjność, komunikatywność,
  • zdolności organizatorskie,
  • zorientowanie na sukces,
  • umiejętność przewodzenia grupie.

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie, będącej producentem w branży spożywczej, sprzedającej wyroby na rynku detalicznym i w hurcie na terenie całej Polski oraz na rynkach zagranicznych,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Jak aplikować - informacje:

Aplikacje proszę wysyłać na adres e-mail: praca@cdsa.com.pl, w temacie proszę wpisać "Mistrz produkcji."

Odpowiadamy na wybrane oferty.

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia rekrutacji przez CD S.A., z siedzibą na ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CD S.A., z siedzibą na ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Kieronika produkcji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.