Pracownik cateringu Włochy, Stawka 21,20 brutto, od zaraz

Rekrutacja
  • Warszawa, mazowieckie

Kasjer

Umowa o pracę

Do prężenie rozwijającej się Piekarni-Cukierni poszukujemy do zakładu produkcyjnego osób na stanowisko:

Pracownik cateringu na produkcji

Miejsce pracy: Warszawa , Włochy

Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie m.in. kanapek, sałatek zgodnie z recepturami

Od Kandydata oczekujemy:
• Doświadczenia w firmie cateringowej
• samodzielności i dokładności w działaniu
• otwartości na nowe pomysły
• umiejętności pracy pod presją czasu,
• energii, dynamiki w działaniu
• elastyczności w godzinach pracy ( zmiana dzienna od 06-14 lub 06-16, zmiana nocna od 14-22 lub 14-24)

Oferujemy

• długofalową i stałą współpracę na umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premię

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”
Dodana
Wygasa (za 5 dni)