Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 989        SUBSKRYBUJE: 6946

Elektromonter

Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjno – Usługowe KARO (hurtownia elektrotechniczna, elektryczna) to firma, która od 1990r. specjalizuje się w sprzedaży materiałów elektrotechnicznych na terenie całego kraju.

W 2009 r została powołana sp. z o.o. i nadana nowa nazwa KARO ELEKTRO. Jesteśmy jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w tej branży w regionie.

Zakres obowiązków:

Karo Elektro - Firma elektroenergetyczna prężnie działająca od 27 lat na rynku, w związku z rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów
Wynagrodzenie: 3 - 5 tys. zł

  • montaż instalacji elektrycznych, a w szczególności: tras kablowych, układanie kabli
  • montaż osprzętu, montaż oświetlenia
  • pomiary na obiektach: wielko powierzchniowych, budynkach użyteczności publicznej, budynkach mieszkalnych, obiektach przemysłowych
  • uruchamianie rozdzielnic

Wymagania:

  • wykształcenie o kierunku elektrycznym lub elektronicznym
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielna organizacja pracy
  • doświadczenie w branży
  • praktyczna umiejętnośc czytania schematów elektrycznych

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy umożliwiające realizację powierzonych zadań
  • możliwość szkoleń branżowych

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Karo Elektro Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bielsku - Białej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Kontakt:

KARO ELEKTRO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Legionów 93
43-300 Bielsko-Biała