Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1099        SUBSKRYBUJE: 6784

pracownik recepcji głównej - praca biurowa w Bażanowicach

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy przy pierwszym kontakcie, obsługa interesantów
  • wsparcie pracy sekretariatu
  • organizowanie, koordynowanie wyjazdów służbowych pracowników administracji
  • bieżące prowadzenie spraw biurowo-administracyjnych zleconych przez przełożonych

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, inicjatywa, samodzielność
  • zaangażowanie, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego będzie doatkowym atutem

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (planowany termin zatrudnienia: do lutego 2019)
  • pracę na pełen etat w godzinach 7:30 - 15:30
  • zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym z siedzibą w Bażanowicach
  • ciekawy zakres obowiązków
  • możliwość przystąpienia do programu Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy)
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU
  • gwarantujemy płatny urlop

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby zapraszamy do zaaplikowania na powyższą ofertę pracy - wystarczy kliknąć:

Oferta pracy tymczasowej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia - nr wpisu 47

Kontakt:

Randstad Polska Sp. z o.o.

ul. Gazownicza 5

43-300 Bielsko-Biała

T + 48 33 472 48 88 lub + 48 33 472 52 02

F + 48 33 472 48 89