Kierownik Budowy

F.H.U. COMTER
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma COMTER CONSTRUCTION Sp. z o.o. Sp. k. poszukuję kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
• organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż.,
• terminowa i jakościowa realizacja kontraktów, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem,
• analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,
• prowadzenie dokumentacji budowy,
• nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż.,
• pozyskiwanie i ofertowanie podwykonawców,
• rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót,
• nadzór nad dostawcami,
• zarządzanie podległymi pracownikami,
• współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym.

Nasze wymagania
• wykształcenie wyższe techniczne,
• uprawnienia budowlane bez ograniczeń i przynależność do PIIB,
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word),
• znajomość programu NORMA, AUTOCAD
• umiejętność negocjowania oraz zarządzania zespołem,
• samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
• mobilność.

Osobom, które dołączą do zespołu oferujemy:
- możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- realizację ciekawych projektów budowlanych.

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)