Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1084        SUBSKRYBUJE: 6921

Industrial Engineer

Aptiv, wcześniej: Delphi, jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Gillingham w Anglii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach. Aptiv.com

Zakres obowiązków:

INDUSTRIAL ENGINEER/TECHNOLOG

Miejsce pracy: Jeleśnia (pow. żywiecki)

  • projektowanie stanowisk pracy oraz przepływu materiałów i procesów zgodnie z KMS i EOS oraz z uwzględnieniem wymagań ergonomicznych i bhp
  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze produkcji, redukcja takt time i zajmowanej powierzchni
  • optymalizacja kosztów procesów produkcyjnych
  • normowanie czasu pracy na stanowiskach
  • rozwiązywanie problemów technologicznych powstających w procesie produkcji
  • stosowanie narzędzi „Lean Manufacturing” we wszystkich aspektach procesu produkcji
  • szkolenie operatorów z zakresu dokumentacji stanowiskowej
  • współpraca z innymi działami firmy
  • przygotowanie zakładu do wizyt klientów i audytów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • znajomość systemów zarządzania jakością, metodologii FMEA i Planów Kontroli
  • znajomość narzędzi rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność pracy w zespole, entuzjazm, kreatywność, komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie motoryzacyjnej

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres email: rekrutacja.jelesnia@delphi.com

Kontakt:

Aptiv wcześniej Delphi Poland SA o / Jeleśnia

Ul. Suska 156

34-340 Jeleśnia

E-mail:    rekrutacja.jelesnia@aptiv.com

Telefon:  (33) 8601858 lub (33) 8601855