Spawacz/Monter/Instalator światłowodów

Fastar SP ZOO
  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Opis

Realizacja projektów budowy sieci światłowodowej FTTH (GPON).

Miejsce pracy: Grójec, Mazowieckie, Polska

Opis stanowiska pracy:

Spawanie kabli światłowodowych, uruchomienia, pomiary nowo-budowanego okablowania światłowodowego.

Zakres obowiązków:
-montaż i spawanie światłowodów,
-przeciąganie kabli światłowodowych, budowa przyłączy sieci kablowych,
-pomiary na urządzeniach pomiarowych,
-wykonanie innych robót związanych z pracami ziemnymi

Od kandydatów oczekujemy:
-Wykształcenie średnie lub zawodowe, poparte doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku w branży telekomunikacyjnej, sieci światłowodowe FTTH (GPON),
-Znajomość systemów i sieci światłowodowej FTTH (GPON), telekomunikacyjnych, teleinformatycznych,
-Umiejętność czytania dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji, sieci światłowodowej FTTH (GPON), teleinformatycznych,
-Znajomość technologii wykonywania i eksploatacji sieci i systemów FTTH (GPON), telekomunikacyjnych, teleinformatycznych,
-Niezbędne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

-Umowa o pracę.
-Pracę na terenie Grójca i okolic
-Zapewniamy wyposażenie stanowiska pracy (sprzęt oraz narzędzia, ubrania ochronne, środki transportu),
-Tryb pracy - pełny wymiar - 8 godzin,
-Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę MK-NET z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)