Programista / FullStack Developer .NET Core, Angular

Docusoft Sp. z o.o. to firma od ponad 20 lat działająca na rynku, specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu inteligentnego oprogramowania klasy BPM służącego wspieraniu procesów biznesowych przedsiębiorstw i instytucji oraz zaawansowanych systemów rozpoznawania danych (Optical Character Recognition)

Zakres obowiązków:

  • rozwój aplikacji/ projektów w obszarze OCR, RPA, DMS, BPM, Workflow

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość C#, .NET Core
  • znajomość HTML5/CSS, JavaScript, Angular
  • znajomość nowoczesnych technologii internetowych
  • znajomość języka angielskiego

  • zdolność do pracy zespołowej
  • samodzielność
  • kreatywność
  • obowiązkowość
  • gotowość do długookresowej współpracy

Oferujemy:

  • udział w interesujących i nowatorskich projektach IT
  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • atrakcyjne, stabilne i motywujące warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w godz. 08:00-16:00
  • wygodne biurko i fotel, duży monitor, dobrą kawę :)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
DocuSoft

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest DocuSoft Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Al. Armii Krajowej 220, NIP: 5471880693. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
24-02-2021
Oferta wygasa w dniu:
04-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
EPLAN Software & Service

Programista Full-stack

Zawód: programista Rodzaj: praca stała
Cieszyn
15-02-2021

Programista Front-end

Cieszyn
26-02-2021
The Cloud People Poland Sp. z o.o.

Cloud Application Developer

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę