Młodszy Kontroler Finansowy

CEZ  SKAWINA S.A.

Obecnie do spółki CEZ Skawina wchodzącej w skład Grupy CEZ poszukujemy osoby na stanowisko:

lokalizacja: Skawina

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie danych i informacji na potrzeby rozliczenia miesiąca i bieżącego raportowania
  • Przygotowywanie kluczy rozliczeniowych do alokacji kosztów produkcji i usług
  • Aktualizacja modelu finansowego Spółki
  • Analiza odchyleń budżetowych i bieżąca komunikacja z kadrą kierowniczą
  • Opracowywanie bieżących raportów wewnętrznych na potrzeby Spółki i Grupy oraz raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Opracowywanie analiz biznesowych i finansowych
  • Wsparcie zespołu w procesie budżetowania i tworzeniu planów długoterminowych oraz prognozowania wyników finansowych
  • Opracowywanie analiz ad hoc na potrzeby Zarządu, kadry kierowniczej oraz działu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu controllingu, finansów lub rachunkowości
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej oraz rachunku kosztów
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze kontrolingu lub księgowości
  • Doskonałe umiejętności analityczne oraz formułowania precyzyjnych wniosków
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność i sumienność, samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze, druga umowa na czas nieokreślony
  • Motywacyjny system premiowania
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy OK system
  • Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę
  • Możliwość skorzystania z bogatego pakietu socjalnego w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasów pod gruszą, dofinansowania wypoczynku dla dziecka, paczek na Mikołaja, zapomóg losowych czy pożyczek remontowych, rehabilitacji)
  • Możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
w terminie do 21.02.2021 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
CEZ SKAWINA
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Skawina
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
19-02-2021
Oferta wygasa w dniu:
05-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Kontroler kosztów produkcji

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
02-03-2021 POLECANA
DPM Sp. z o.o.

Biegły Rewident

POLECANA
Katowice
05-03-2021 POLECANA
TI Poland Wapienica

Kontroler finansowy - specjalista ds. finansów - FINANCE UNIT CONTROLLER

10-02-2021

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI (S)

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Niedomice
01-03-2021
od 1440 zł

STARSZY SPECJALISTA

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 6 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GLIWICACH
od 1575 zł
Gliwice
16-02-2021
od 1575 zł

MŁODSZY SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa na okres próbny
RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4000-5000 zł
Łaziska Górne
12-02-2021

REFERENT KSIĘGOWY - STAŻ

od 1440 zł
Chrzanów
11-02-2021
od 1440 zł

KONSULTANT

PETER ŽARNOVSKÝ
od 3500 zł
Wieliczka
25-01-2021
od 3500 zł