Kierownik rejonu - woj. opolskie

Gold drob
  • Nysa, opolskie pow. nyski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Firma P.U.H. Gold Drób jest właścicielem sieci Kurcze Pieczone. Sieć KP to charakterystyczne lokalizacje małej gastronomii, oferujące świeżą i zdrową żywność. Kurcze Pieczone działa na polskim rynku od 1996 roku. Od tamtej pory udało nam się zbudować ogólnopolską sieć punktów małej gastronomii oferujących najwyższej jakości dania z drobiu.

Opis stanowiska:
• praca w terenie,
• zarządzanie lokalizacjami w podległym rejonie,
• zarządzanie personelem; rekrutacja, szkolenie oraz nadzór nad pracownikami,
• zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,
• wprowadzanie i udoskonalanie oferty żywieniowej,
• nadzorowanie spraw finansowych lokalizacji,
• planowanie i kontrolowanie kosztów działalności operacyjnej,
• nienormowany czas pracy.

Wymagania

• doświadczenie w branży gastronomicznej na podobnym stanowisku,
• wysoko rozwinięte umiejętności efektywnego zarządzania zespołem oraz motywowanie pracownika,
• umiejętność pracy wg wyznaczonych standardów,
• znajomość zasad: Sanepid, HACCP,
• czynne prawo jazdy kategorii B,
• kreatywność.

Oferujemy

• stabilną pracę w prestiżowym otoczeniu,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• samochód służbowy.

Poszukujemy osób z województwa opolskiego.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)