Kierownik budowy - Kierownik robót drogowych

Zakład Sieci i Zasilania sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dynamicznie rozwijająca się spółka Zakład Sieci i Zasilania sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierownik budowy – Kierownik robót

Zadania:
• pełnienie obowiązków związanych z funkcją Kierownika robót - Kierownika budowy wynikających z przepisów prawa budowlanego,
• nadzór nad podwykonawcami i dostawami materiałów w zakresie nadzorowanych robót,
• nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację projektową,
• zarządzanie zespołem podległych pracowników, oraz podwykonawcami
• egzekwowanie przestrzegania przepisów bhp podczas wykonywania robót,
• przygotowanie lub weryfikacja obmiarów robót wykonanych oraz sprzedaż
• udział w ofertowaniu podwykonawców
• rozliczenie prowadzonych inwestycji
• opracowywanie szczegółowego harmonogramu budowy;

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne oraz uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi o specjalności drogowej bez ograniczeń
• umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem bezpieczeństwa i dobrej praktyki budowlanej
• doświadczenie przy pracach inżynierskich i inwestycjach drogowych
• znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office, mile widziana znajomość norma
• umiejętność sprawnego podejmowania decyzji
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
• pracę na terenie Wrocławia
• premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• szkolenia oraz kursy
• możliwość uczestnictwa w realizacji inwestycji użyteczności publicznej
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)