PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. FOTOWOLTAIKI – oddział Solektro

Solektro
  • Tychy, śląskie

Handlowiec

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem rynku fotowoltaicznego w naszym regionie zdecydowaliśmy się na powiększenie naszej Ekipy Handlowej i rekrutujemy na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. FOTOWOLTAIKI – oddział Solektro Śląsk

GŁÓWNE ZADANIA:
- sprzedaż produktów PV dla klientów biznesowych i indywidualnych,
- wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
- profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
- przygotowywanie ofert PV w oparciu o profesjonalne narzędzia,
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- obsługa zamówień,
- obsługa posprzedażowa,

NASZE OCZEKIWANIA:
- komunikatywność, wysoka kultura osobista,
- ukierunkowanie na realizację założonych celów,
- umiejętność skutecznych negocjacji,
- doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży,
- znajomość obsługi komputera w zakresie pracy biurowej,
- czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- umowę w oparciu B2B i nielimitowane prowizje,
- nowoczesne narzędzia pracy,
- wsparcie techniczne i marketingowe doświadczonej kadry zarządzającej,
- szkolenie wdrażające,
Dodana
Wygasa (za 6 dni)