Czy to Twoja firma?

Handel Detaliczny Wiesław Zyskowski praca

Żyrardów
Handel Detaliczny Wiesław Zyskowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Żyrardów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Handel Detaliczny Wiesław Zyskowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Handel Detaliczny Wiesław Zyskowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Handel Detaliczny Wiesław Zyskowski - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca 129

    Handel Detaliczny Wiesław Zyskowski
    • Żyrardów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o wygląd sklepu, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej, bardzo dobre umiejetności komunikacyjne, aktualna książeczka sanepidowska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ZŁ BRUTTO
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żyrardowie