Czy to Twoja firma?

gospodarstwo ogrodnicze KARPIŃSCY PAWEŁ KARPIŃSKI praca

Żuromin
uprawy roslin - pomidorów i ogórków
gospodarstwo ogrodnicze KARPIŃSCY PAWEŁ KARPIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Żuromin
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy gospodarstwo ogrodnicze KARPIŃSCY PAWEŁ KARPIŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca gospodarstwo ogrodnicze KARPIŃSCY PAWEŁ KARPIŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca gospodarstwo ogrodnicze KARPIŃSCY PAWEŁ KARPIŃSKI - oferty archiwalne

  • Ogrodnik - uprawy pod osłonami

    gospodarstwo ogrodnicze KARPIŃSCY PAWEŁ KARPIŃSKI
    • Żuromin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pielęgnacja produkcji pomidorów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik ogrodniczy

    • Żuromin

      pielęgnacja uprawy pomidorów

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Żurominie