Czy to Twoja firma?

Usługi-Handel Detaliczny i Hurtowy Lidia Matysiak praca

Zbąszyń
Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona
Usługi-Handel Detaliczny i Hurtowy Lidia Matysiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Florysta Zbąszyń
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Usługi-Handel Detaliczny i Hurtowy Lidia Matysiak

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi-Handel Detaliczny i Hurtowy Lidia Matysiak

  • Sprzedawca-florysta

    Usługi-Handel Detaliczny i Hurtowy Lidia Matysiak
    • Wolsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Usługi-Handel Detaliczny i Hurtowy Lidia Matysiak - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - florysta

    • Zbąszyń
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie wiązanek, bukietów i stroików, obsługa klienta, wycenianie towaru, dbanie o czystość lokalu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w handlu, Kurs - florystyki, obsługa kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie plus premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zbąszyniu