Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. praca

Zabrze

Zabrzańskie  Przedsiębiorstwo  Energetyki  Cieplnej  Spółka z  ograniczoną odpowiedzialnością jest specjalistycznym,  branżowym   przedsiębiorstwem  ciepłowniczym  o   wieloletnim  doświadczeniu, które zajmuje się wytwarzaniem, przesyłem i dystrybucją ciepła systemowego.

Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Zabrze
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • INSPEKTOR NADZORU

    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: INSPEKTOR NADZORU

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie nadzoru inwestorskiego nad realizacja sieci ciepłowniczych, urządzeń i obiektów ciepłowniczych oraz nad instalacją wentylacji i klimatyzacji, sieciami i instalacjami wodociągowymi i kanalizacyjnymi oraz obiektami budowlanymi wchodzącymi w skład majątku przedsiębiorstwa zgodnie z zasadami Prawa Budowlanego (w zakresie również administracyjnym) dla zadań przez cały ich proces inwestycyjny od projektu do wykonania „pod klucz” i rozliczenia
      • Przygotowywanie zamówień materiałów i urządzeń dla potrzeb realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych
      • Sprawdzanie kosztorysów i kalkulacji robót pod względem merytorycznym i prowadzenie ksiąg obmiaru robót
      • Opracowywanie i kształtowanie harmonogramów realizacji robót
      • Inne, związane z powierzonymi zadaniami

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne
      • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
      • Posiadanie doświadczenia w prowadzeniu robót budowlano-montażowych
      • Przynależność do właściwej terytorialnie Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
      • Znajomość programu AutoCAD
      • Umiejętność kosztorysowania
      • Znajomość procedur administracyjnych, prawa budowlanego, przepisów i Polskich Norm
      • Dobra organizacja pracy
      • Dokładność, sumienność, zaangażowanie
      • Umiejętność pracy zespołowej
      • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i samokształcenia zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa

      Dodatkowymi atutami podczas rekrutacji będą:

      • Posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej i urządzeń cieplnych,
      • wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
      • Posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń ciepłowniczych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
      • Przynależność do właściwiej terytorialnie Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
      • Znajomość programu NORMA
      • Prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Premia miesięczna
      • Dodatek stażowy
      • Pakiet socjalny
      • Stabilność zatrudnienia
      • Przyjazną atmosferę pracy

Pracodawcy w Zabrzu