• Katowice, śląskie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach powstało w wyniku połączenia dwóch placówek medycznych: Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii oraz Centralnego Szpitala Klinicznego. Dysponuje ok. 600 łóżkami (w dwóch lokalizacjach) oferując pełny zakres świadczeń medycznych: kompleksową diagnostykę, lecznictwo ambulatoryjne oraz pełnoprofilowe leczenie szpitalne. W tej placówce uniwersyteckiej stale rozwijana jest również kompleksowa opieka onkologiczna m. in. nad pacjentami z bardzo rzadkimi nowotworami neuroendokrynnymi.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji aparatury i sprzętu medycznego oraz prowadzenie ewidencji czynności serwisowych,

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie napraw, przeglądów i konserwacji aparatury i sprzętu medycznego – zbieranie ofert cenowych, nadzór nad prowadzonymi pracami serwisowymi, prowadzenie ich ewidencji,

  • planowanie zakupów, analiza i opiniowanie wniosków o zakupy aparatury medycznej,

  • przygotowywanie specyfikacji i opisów przedmiotów zamówienia w postępowaniach o zakup aparatury medycznej,

  • odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację dostaw, instalacji i uruchomienia aparatury
    i sprzętu medycznego,

  • przygotowanie postępowań na usługi serwisowe aparatury medycznej i nadzór nad realizacja umów,

  • likwidacja zużytego sprzętu i aparatury medycznej – sporządzanie orzeczeń o stanie technicznym likwidowanego sprzętu, przygotowanie go do wywozu do utylizacji,

  • wykonywanie pomiarów bezpieczeństwa elektrycznego aparatury medycznej,

  • przyjmowanie do testowania/dzierżawy aparatury medycznej i nadzór nad jej eksploatacją,

  • planowanie rocznych kosztów napraw i przeglądów technicznych aparatury medycznej, materiałów do napraw i konserwacji, dzierżaw i wyce aparatury medycznej, przeglądów i wzorcowania przyrządów pomiarowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunek Inżynieria Biomedyczna

  • minimum 2 lat pracy w szpitalu w dziale/ sekcji aparatury medycznej, dopuszcza się brak doświadczenia,

  • preferowane doświadczenie w wykonywaniu napraw i przeglądów aparatury medycznej różnej specjalności,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie instrukcji serwisowych i menu aparatów oraz porozumiewania się z serwisem,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość zagadnień informatycznych w stopniu podstawowym, w zakresie: systemów operacyjnych, sieci komputerowych, serwerowych systemów radiologicznych, archiwizacji danych i obrazów oraz komunikacji typu PACS,

  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie w pracę, kreatywność, samodzielność, kultura osobista, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie.

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) należy przesyłać w terminie: do 2 maja 2024 roku w temacie wpisując: „Starszy Inspektor/Specjalista” lub składać w Sekretariacie Dyrektora (p. D 022) ul. Ceglana 35, Katowice

Szpital zastrzega sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

  • Administratorem danych osobowych jest Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 40-514 Katowice ul. Ceglana 35, NIP: 9542274017. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z siedzibą: ul. Ceglana 35, 40-514 Katowice.”

    W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych wyłącznie dla potrzeb aktualnej rekrutacji z treści powyższej klauzuli prosimy usunąć zwrot „i przyszłych”.
Dodana
Wygasa (jutro)