Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MELITA FILO PPHU MONEX

Oferty pracy MELITA FILO PPHU MONEX

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kłaj
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na kasie, praca na kuchni: przy grilu, przy frytownicach, drobne prace porządkowo-magazynowe
Wymagania
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK RESTAURACJI
Kłaj
Szczegóły
Praca na kasie, praca na kuchni: przy grilu, przy frytownicach, drobne prace porządkowo-magazynowe.
Wymagania
Języki:
angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Inne wymagania:
Znajomość języka angielskiego na poziomie początkującym (obsługa klienta zagranicznego).
NIE
MŁODSZY MENADŻER
Zawód: kierownik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kłaj
Szczegóły
Kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji, ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji, kierowanie zmianą, nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówki.
Wymagania
Zawody:
Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)
NIE

Adres

ul. Sołtysa Dytmara 3 / 23
30-126 Kraków
województwo małopolskie
powiat Kraków
gmina Kraków-Krowodrza

Dodatkowe informacje

NIP: 6372042185
REGON: 121137395

Profil działalności:

  • 10.85.Z - Wytwarzanie gotowych posiłków i dań
  • 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z - Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
  • 56.29.Z - Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
  • 56.30.Z - Przygotowywanie i podawanie napojów
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 15-02-2010
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Wieliczka