Bellako Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Bellako sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad trzech dekad Bellako Sp. z o.o. jest dumnie zakorzeniona w sercu Warszawy, gdzie nasza pasja do naturalności i innowacji przekształca się w produkty najwyższej jakości. Jako polski lider innowacyjności, od 1987 roku tworzymy naturalne wyciągi roślinne, które znajdują zastosowanie nie tylko jako dodatki do pasz, ale również jako kluczowe składniki w przemyśle spożywczym.

Nasza oferta to symfonia smaków i aromatów, w której każdy znajdzie coś dla siebie – od przypraw i kompozycji przyprawowych, przez naturalne aromaty, po posypki smakowe i koncentraty. W Bellako wiemy, że prawdziwe piękno tkwi w detalu, dlatego nasze barwniki i dodatki są tworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie niezmienny smak i jakość.

Zdrowie, bezpieczeństwo i tradycja to wartości, które przyświecają nam każdego dnia. Elastyczność i innowacyjne podejście pozwalają nam sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów, tworząc produkty, które nie tylko zachwycają smakiem, ale i są bezpieczne. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu BRC-A, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w najwyższe standardy jakości.

W Bellako rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze produkty są wynikiem ścisłej współpracy i głębokiego zrozumienia ich potrzeb. Nasza elastyczność i zdolność do innowacji to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam nieustannie rozwijać się i dostarczać produkty o niezmiennym, naturalnym smaku.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze produkty mogą wzbogacić Państwa ofertę. Razem możemy tworzyć zdrowszą i smaczniejszą przyszłość.

Bellako Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Bellako Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bellako Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bellako Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ruda Śląska
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Bytom
  5. Łódź
  6. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Bellako Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych
      • promowanie wyrobów zakładu w Zakładach Spożywczych, wyjazdy na delegacje służbowe
      • prowadzenie dokumentacji obowiązującej na danym stanowisku pracy
      • udział w sympozjach naukowych, wystawach, targach itp.

      Wymagania

      • wykształcenie średnie lub wyższe technologia żywności lub pokrewne
      • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe do klientów)
      • posiadanie zdolności organizacyjnych
      • prawo jazdy kat. B
      • obsługa komputera

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym, pełny etat
      • pracę od poniedziałku do piątku
      • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, samochód)
      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
      • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie doświadczenia

Pracodawcy w Warszawie