EUROPEAN EDUCATION AGENCY

Czy to Twoja firma?

EUROPEAN EDUCATION AGENCY praca

Warszawa

European Education Agency to firma, która pomaga klientom uczyć się języków obcych w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Z nami będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności biznesowe i językowe oraz pracować w międzynarodowym środowisku. Oferujemy elastyczne formy i miejsca współpracy. Nasza firma ma siedzibę w Warszawie, ale możesz do nas dołączyć w zaciszu swojego domu!

EUROPEAN EDUCATION AGENCY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy EUROPEAN EDUCATION AGENCY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROPEAN EDUCATION AGENCY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EUROPEAN EDUCATION AGENCY

Siedziba główna

Praca EUROPEAN EDUCATION AGENCY - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Telesprzedaży

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna

    • Zakres obowiązków

      • Aktywna sprzedaż produktów przez kanał telefoniczny
      • Obsługa klienta w procesie zakupu jak i po nim
      • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów

      Wymagania

      • Doświadczenie w sprzedaży przez telefon – mile widziane
      • Pewność siebie w rozmowach telefonicznych z klientami
      • Dbałość o wysoką jakość obsługi
      • Komunikatywność i zaangażowanie w realizację celu
      • Otwartość na zmiany i elastyczność
      • Dyspozycyjność minimum 30h/tyg.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży
      • Pracę 100% zdalną
      • Otwartość firmy na inicjatywę, samodzielność, kreowanie nowych pomysłów
      • Szansę na rozwój w kierunku Team Leadera lub Specjalisty ds. Szkoleń

Pracodawcy w Warszawie