Czy to Twoja firma?

NANNY EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Warszawa
NANNY EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NANNY EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NANNY EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lekarz dentysta

    Eskulap Dudek Lekarze Spółka Partnerska
    • Gorzyce
    • kontrakt b2b
    • praca od zaraz
    Dodana
  • OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

    Willa Seniora Sp. z o.o.
    • Buczkowice
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pielęgniarka/Pielęgniarz

    Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny
    • Jaworze
    Dodana

NANNY EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NANNY EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Opiekun osób starszych

    NANNY EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Racibórz
    • Zakres obowiązków

      Usługi opiekuńcze na rzecz osób starszych.
      WYmagania: ukończony kurs w zakresie opieki.
      System i czas pracy ustalany indywidualnie w zależności od podopiecznego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 18,3 - 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system godzinowy
  • Asystent osoby niepełnosprawnej

    • Chojnice

      pomoc w życiu codziennym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 21 - 23 PLN

Pracodawcy w Warszawie