Czy to Twoja firma?

PIEKARNIA-CUKIERNIA W.ZBOROWSKI, K.ZBOROWSKI sp. j. praca

Wągrowiec

Od pokoleń pieczenie chleba i tworzenie słodkich dzieł sztuki to nasza pasja. W piekarni-cukierni W.Zborowski, K.Zborowski, zlokalizowanej w sercu Wągrowca, łączymy tradycję z nowoczesnością, aby dostarczać naszym klientom wyroby najwyższej jakości. Historia naszej rodziny w branży piekarniczej i cukierniczej sięga 1880 roku, kiedy to Ludwik Zborowski otworzył pierwszą piekarnię. Z biegiem lat, dzięki zaangażowaniu kolejnych pokoleń, nasza oferta rozrosła się o wyroby cukiernicze i inne specjały.

Jako firma z długą tradycją, jesteśmy dumni z tego, że możemy dzielić się z Wami naszym rzemiosłem. W 1998 roku, w duchu rodzinnej kontynuacji i rozwoju, przekształciliśmy naszą działalność w spółkę, którą dziś prowadzę wspólnie z synem Krystianem. Nasze produkty, od świeżego pieczywa, przez chrupiące suchary i herbatniki, aż po wyrafinowane wyroby cukiernicze i czekoladowe, są wynikiem połączenia tradycyjnych metod wypieku z nowoczesnymi trendami gastronomicznymi.

Zaangażowanie w rzemiosło i dbałość o detale to nasze znaki rozpoznawcze. Oferujemy szeroki asortyment produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nasze wyroby dostępne są zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej, co pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców ceniących jakość i smak.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim miłością do piekarnictwa i cukiernictwa. Każdy wypiekany przez nas chleb i każde ciasto to część naszej historii, którą z dumą przekazujemy dalej. Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaku i tradycji, które są esencją naszej działalności.

PIEKARNIA-CUKIERNIA W.ZBOROWSKI, K.ZBOROWSKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PIEKARNIA-CUKIERNIA W.ZBOROWSKI, K.ZBOROWSKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIEKARNIA-CUKIERNIA W.ZBOROWSKI, K.ZBOROWSKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PIEKARNIA-CUKIERNIA W.ZBOROWSKI, K.ZBOROWSKI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

Oddział

Oddział

PIEKARNIA-CUKIERNIA W.ZBOROWSKI, K.ZBOROWSKI SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PIEKARNIA-CUKIERNIA W.ZBOROWSKI, K.ZBOROWSKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Piekarz

    PIEKARNIA-CUKIERNIA W.ZBOROWSKI, K.ZBOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
    • Wągrowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wypiek chleba,bułek

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: 2 lata doświadczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Krojczy chleba

    • Wągrowiec

      krojenie chleba

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 18.30-23.00
  • Pracownik obsługi klienta

    • Wągrowiec
    • część etatu
    • 2 100 zł / mies.

      Obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN

Pracodawcy w Wągrowcu