LINDNER Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

LINDNER sp. z o.o. praca

Wągrowiec

W sercu Wielkopolski, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, znajduje się nasza firma - LINDNER Sp. z o.o. Od pokoleń drewno jest naszym towarzyszem, a nasze korzenie sięgają lat czterdziestych ubiegłego wieku. W 1991 roku zrodził się nasz obecny kształt, który z dumą prezentujemy jako największego producenta trumien w Polsce.

Nasze motto "Per Aspera Ad Astra" - przez trudy do gwiazd - odzwierciedla dążenie do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Ponad 300 naszych doświadczonych pracowników to ludzie z pasją, którzy każdego dnia przekładają wielkopolską solidność, fachowość i terminowość na jakość naszych produktów i usług.

Specjalizujemy się nie tylko w produkcji trumien, ale również w tworzeniu systemów podłóg podniesionych, ścianek i sufitów, które znajdują zastosowanie w aranżacjach powierzchni biurowych, projektach mieszkaniowych, przemysłowych, sportowych, komercyjnych i publicznych. Nasza oferta to także projektowanie i generalne wykonawstwo w systemie „pod klucz”, dzięki czemu realizujemy duże projekty budowlane, które cieszą oko i służą przez lata.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji i nieustannego rozwoju. Nasze montaże o dużym stopniu trudności są wyznacznikiem naszej adaptacyjności i elastyczności, a spełnianie wysokich norm jakościowych i terminowych to dla nas standard.

Nasza obecność na rynku międzynarodowym świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Rozumiemy, że każdy projekt jest inny, dlatego specjalizujemy się w wysokiej jakości, indywidualnych rozwiązaniach, które odpowiadają na specyficzne potrzeby naszych klientów.

W LINDNER Sp. z o.o. wiemy, że sukces buduje się na solidnych fundamentach. Dlatego każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i innowacyjności. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie jakość, tradycję i profesjonalizm.

LINDNER Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy LINDNER Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LINDNER Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LINDNER Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Wągrowiec
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Lublin
  7. Katowice
  8. Bydgoszcz
  9. Łódź
  10. Jasło

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca LINDNER Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Gospodarczy

    • Wągrowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Lindner Sp. z o.o. to wiodący producent wysokojakościowych trumien. Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

      Pracownik Gospodarczy

      Zakres obowiązków

      • utrzymywanie porządku na terenie oraz wokół firmy
      • wykonywanie prostych prac fizycznych ( np. pakowanie brykietu) i prac ogrodniczych
      • wykonywanie innych prac porządkowych wg bieżących potrzeb

      Wymagania

      • Sumienność
      • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

      Oferujemy

      Co oferujemy?

      • Długoterminowe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Zawsze terminowe wynagrodzenie

Pracodawcy w Wągrowcu