Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Inwalidów PIONIER praca

Wadowice
Spółdzielnia Inwalidów PIONIER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Spółdzielnia Inwalidów PIONIER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Inwalidów PIONIER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Spółdzielnia Inwalidów PIONIER - oferty archiwalne

  • Operator maszyn i urządzeń

    Spółdzielnia Inwalidów PIONIER
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa: pras, zgrzewarek, piły.Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00. Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Wałowa 7, 34-100 Wadowice, telefoniczny: 33 823 37 22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi: pras, zgrzewarek do metalu, piły
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe; umiejętność obsługi: pras, zgrzewarek do metalu, piły; mile widziane doświadczenie w zawodzie oraz chęć do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wadowicach